Znalezione obrazy dla zapytania digart zielonogórski

DIGART ZIELONOGÓRSKI
Wystawa pierwsza

Wernisaż odbędzie się w czwartek, 14 stycznia 2010 r. o godz. 17.00 w salonie wystawowym Biblioteki, ul. Wojska Polskiego 9 w Zielonej Górze.
Być może to tu bije prawdziwy puls sztuki współczesnej…
Jeszcze nie wiadomo jakie miejsce i jaki status Digart wywalczy sobie na artystycznej arenie, ale pierwsze kroki zostały już zrobione w wielu miastach Polski odbyły się wystawy i prezentacje artystów i zawiązanych w łonie wortalu grup twórczych. Teraz czas na Zieloną Górę.

Grupa zielonogórskich użytkowników Digartu liczy sobie dziś 381 dusz. Są to zarówno zawodowcy, artyści z dorobkiem twórczym, uczący się i studiujący adepci sztuki jak i amatorzy. Niniejsza wystawa prezentuje wybór różnych aspektów twórczości, grupa dojrzała do wspólnej prezentacji. Pierwszej prezentacji

Bestia wypełza z oceanu na ląd

Igor Myszkiewicz

Uczestnicy wystawy:Szymon Teluk, Ula Teluk, Igor Myszkiewicz, Anna Nabel-Myszkiewicz, Andrzej Troc, Agnieszka Kujawa-Bartosik, Tamara Kretowicz-Dobrychłop, Patryk Cieliński, Tomasz Daiksler, Jola Łaskarzewska, Sławomir Sznajder, Krzysztof Adykowski, Adam Andrearczyk. Na zdjęciu brak Karola Nienartowicza, Mariusza Kowalskiego, Igora Władyki i Roberta Tomaka.